Inschrijvingen 2020-2021

CORONA-MAATREGEL VOOR INSCHRIJVINGEN!

Ook al ligt de normale gang van zaken even stil in tijden van Corona, kijkt onze school uiteraard naar de toekomst - en haar toekomstige leerlingen!

Daarom gaan we vanaf maandag 20/04 van start met een online formulier waarin u de gewenste studierichting van uw zoon/dochter kan aanduiden. Uw gegevens worden verder automatisch in ons systeem verwerkt met toevoeging van exact uur/datum. Ons secretariaat gaat hier verder mee aan de slag om uw inschrijving te voltooien - rekening houdend met de geldende volzetverklaringen - en zal u hiervoor later contacteren.

OPGELET: Pas vanaf 2 juni (update) mag onze school u contacteren om de inschrijving te finaliseren. Het invullen van dit formulier vormt dus maar een eerste stap en betreft nog geen effectieve inschrijving.

De link zal verschijnen binnen ons reeds bestaande tabblad 'Inschrijving' - dat vindt u alvast hier

Voor concrete en over de verschillende verwijzen we u ook graag naar andere tabbladen op deze website. Heeft u nog (praktische) vragen? Geen enkel probleem. U kan ons altijd contacteren op 054/33.26.93 of via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.