Even stilte – poorten gaan toe.

Even stil op school…

News moves fast… zoals u misschien al vernomen hebt in de lokale media, moet ons GO! Atheneum Ninove even vroegtijdig de poorten sluiten.

Gezien het groot aantal afwezige leerkrachten en het steeds groter wordende aantal leerlingen dat afwezig is (veelal door de opgelegde verplichte quarantaines), blijkt het te moeilijk geworden om het onderwijs in onze school op een veilige manier georganiseerd te krijgen. De veiligheid en gezondheid van alle gezinnen die verbonden zijn aan onze talrijke leerlingen en collega’s blijven immers een prioriteit in deze bizarre tijden.

Daarom sluit de school voorlopig haar deuren vanaf deze middag tot aan de vakantie en schakelen wij vanaf morgen over op afstandsonderwijs tot het verlof begint. Ons team gaat nu verder aan de slag om zo helder mogelijk de komende dagen (digitaal) vorm te geven.